Auto Detailing

Ranking odmrażaczy do szyb 2022

Odmrażacze do szyb - ranking

Który kierowca lubi odrapywać szyby z lodu i śniegu? Albo walczyć z niedopasowanym do aury, zamarzającym płynem do spryskiwaczy? Z naszych obserwacji wynika, że żaden. Z pomocą przychodzi Ci więc dobry odmrażacz do szyb. Poniższy ranking z pewnością ułatwi Ci zakupy. W tekście znajdziesz także ranking płynów do spryskiwaczy – sprawdź!

Najlepszy odmrażacz do szyb – ranking TOP 3

Spójrzmy prawdzie w oczy – zbyt długie rankingi są nieprzydatne, ponieważ wszyscy zainteresowani od razu przechodzą do pierwszych miejsc. Nie chcemy przedłużać Ci lektury, dlatego w tym rankingu odmrażaczy do szyb skupiamy się tylko na 3 najlepszych środkach w najlepszych cenach. Ich zadaniem jest usunąć stopiony lód i szron, a aplikacja poniższych specyfików przyjdzie Ci z łatwością.

  1. Na początek usuń luźny śnieg.
  2. Następnie nanieś preparat na zamrożoną powierzchnię szyby przy pomocy spryskiwacza.
  3. Odczekaj, aż produkt zacznie działać.
  4. Kiedy kawałki lodu zaczną spływać w dół, wytrzyj szybę. Najlepsze efekty osiągniesz za pomocą ściereczki z mikrofibry lub gumowej ściągaczki.
  5. W razie potrzeby operację powtórzyć możesz od razu.

Produkty z tego tekstu to jednak świetne odmrażacze nie tylko do szyb. Rankingowe preparaty powodzeniem zastosujesz również na zamarzniętym zamku w drzwiach lub przy bagażniku.

Dodatkowo na końcu umieściliśmy wybrane przez nas najlepsze zimowe płyny do spryskiwaczy. Dzięki nim na bieżąco możesz usuwać padający śnieg lub zamarzający deszcz bez obaw o utratę widoczności podczas jazdy. Przekonaj się!

1. ADBL Frost Eater

Frost Eater oznacza „Zjadacz Mrozu” i nie bez powodu w ten sposób nazwano ten produkt. Płyn do odmrażania szyb znanej na całym świecie marki ADBL błyskawicznie przeżera się przez warstwy lodu oraz śniegu, aby zapewnić Ci przejrzystą szybę. Dzięki temu to doskonały produkt dla osób, którym zależy na czasie – z Frost Eaterem w dłoni nie spóźnisz się do pracy czy szkoły, możesz też na dobre zapomnieć o uciążliwym skrobaniu. Płyn działa nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych do -60℃. Jednocześnie specyfik jest bezpieczny dla szkła, karoserii, wycieraczek i uszczelek.

2. Autoglym De-Icer

Autoglym to firma zapoczątkowana już w latach 60. ubiegłego wieku. Początkowo marka wprowadzała na rynek woski do lakierów, z czasem jednak jej oferta znacznie się rozszerzyła. Dzisiaj możesz wybierać spośród wielu różnorodnych produktów Autoglym: od quick detailerów, aż po odmrażacze do szyb. Ranking prezentuje więc słynny De-Icer – profesjonalny płyn odmrażający, działający do -50℃. Skoncentrowany preparat szybko usuwa szron bez ryzyka uszkodzenia części auta. Jeśli zależy Ci na wielofunkcyjnym środku, wybierz De-Icer. Dzięki niemu pozbędziesz się lodu z szyb, lusterek, reflektorów oraz zamków.

3. K2 ALASKA

Trzecie miejsce w naszym rankingu płynów do odmrażania szyb zajmuje kultowy już produkt ALASKA polskiej marki K2. Formuła oparta na mikrocząsteczkach szybko rozpuszcza warstwę lodu lub szronu z przedniej szyby, aż jej powierzchnia pozostaje przejrzysta i gładka. Rozprowadź środek na wycieraczkach, aby bezpiecznie je odkleić oraz zapobiec ponownemu przymarznięciu. Działa tak, jak wskazuje nazwa – w prawdziwie alaskańskich warunkach. Posłuży Ci nawet do -70℃, więc ALASKA to doskonały wybór, nawet jeśli planujesz wyprawę nad dolinę odległego Jukonu.

W sklepie Zadbana Bryka ten środek znajdziesz w opcji z atomizerem, a także w puszce ze sprayem w kilku różnych pojemnościach. ALASKA to również najkorzystniejszy cenowo tego rodzaju specyfik. Nie musisz wydawać więc fortuny, aby zapewnić sobie bezpieczną i komfortową jazdę!

Zimowy płyn do spryskiwaczy

Chociaż płyny do spryskiwaczy powinny mieć właściwości odmrażające, stanowią nieco inną kategorię niż klasyczne odmrażacze do szyb. Warto jednak przyjrzeć się bliżej produktom z oferty sklepu Zadbana Bryka, które umożliwią Ci niezakłócone widzenie w zimie. Przedstawiamy zatem dwa najpopularniejsze wśród naszych klientów specyfiki – który z nich wyląduje dziś w Twoim schowku?

K2 CLAREN

Podobnie jak K2 ALASKA CLAREN to klasyczny wybór wśród polskich kierowców. Nic więc dziwnego, że wielu dostawców przygotowuje jego zapasy przed każdą zimą od ponad 15 lat. Płyn ma zdolność szybkiego odmrażania szyb samochodowych nawet w temperaturze -22℃. To więc idealne rozwiązanie na każdą polską zimę.

K2 CLAREN ma formułę wzbogaconą mikrocząsteczkami, które po każdym uruchomieniu spryskiwaczy tworzą na szkle warstwę. Na wygładzonej powierzchni brud się nie osadza, natomiast deszcz lepiej spływa z szyby. Płyn sprawia również, że w przyszłości znacznie łatwiej będzie Ci oczyścić szybę ze śniegu. Produkt jest bezpieczny dla wycieraczek, uszczelek i lakieru, a w przeciwieństwie do wielu innych tego rodzaju specyfików posiada atrakcyjny zapach. Aromat nie jest zbyt intensywny, jednak pozostawia po sobie wyraźny akcent w samochodzie.

Ranking płynów do spryskiwaczy i odmrażaczy – wnioski

Wszystkie opisane produkty, a także wiele więcej znajdziesz w sklepie Zadbana Bryka w atrakcyjnych cenach. Chociaż skupiamy się na auto detailingu, bezpieczeństwo i komfort klientów podczas jazdy stanowią dla nas priorytet. Dlatego polecamy, aby zimą szyby traktować specjalistycznymi środkami. Jeśli nie wiesz, jaki odmrażacz do szyb wybrać, skontaktuj się z nami, a wspólnie dobierzemy coś dla Twojej bryki.

FAQ

1. Jaki odmrażacz do szyb jest najlepszy?

Najlepsze odmrażacze do szyb na rynku to ADBL Frost Eater, K2 ALASKA oraz Autoglym De-Icer.

2. Jak stosować płyn do odmrażania szyb?

Przed zastosowaniem produktu najlepiej usunąć jest luźny śnieg. Następnie spryskaj szyby samochodu odmrażaczem oraz odczekaj kilka minut. Kiedy lód zacznie spływać w dół, trzeba wytrzeć szybę i gotowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *