Marka K2 powstała 1991 roku w Polsce. Wtedy też głównym założeniem firmy było utworzenie szerokiej gamy produktów do kosmetyki auta, jak i chemii warsztatowej.

Godnym uwagi jest fakt, ze K2 nie skończyło na dystrybucji swoich produktów w Polsce. Obecnie markę znajdziemy w około 60 krajach na świecie. Z pewnością jest to duży sukces.

Przez ten cały okres powstało mnóstwo produktów, a cała oferta K2 liczy kilka tysięcy pozycji.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 198 wyników

Szeroka oferta chemii warsztatowej

Niewątpliwie wiele produktów jest mocno rozpoznawalnych w branży. Chociażby płyny eksploatacyjne, oleje. K2 Kuler płyn do chłodnic, który posiada bardzo dobrą jakość i otrzymał wiele wyróżnień. K2 Roton płyn do felg, który pokochało wiele ludzi. Z pewnością warto również wymienić, chociażby K2 Turbo legendarną już pastę polerską do lakieru.

Ostatnimi czasy popularna stała się powłoka ceramiczna K2 Gravon, która pomoże zabezpieczyć powierzchnię lakieru nawet na kilka lat.

Ci, co lubią dbać o wnętrze auta z pewnością również znajdą wiele przydatnych materiałów. Od szerokiej gamy zapachów do płynów, czyszczących kokpity i tapicerkę.

Produkty techniczne pozwolą wypełnić półkę domowego garażu, bądź warsztatu samochodowego w niezbędne preparaty. Smary, penetratory, kleje do gwintów, czy taśmy o szerokim zastosowaniu pomogą nam na pewno w wielu pracach.

Linia Auto-detailingowa PRO

Z pewnością wielu ucieszy fakt wprowadzenia nowej linii kosmetyków samochodowych – PRO. Oferuje ona przede wszystkim produkty auto detailingowe, które już pojawiły się w ofercie K2. Mają one jednak ulepszoną formułę i bardziej sprzyjającą profesjonalnemu użytkowi formę. Także warto zapoznać się z K2 Roton PRO – nową wersją krwawej felgi. K2 APC Neutral PRO – płynowi do wszechstronnego mycia. Świetny quick detailer K2 Spectrum PRO nada świetny połysk naszemu lakierowi. Zaś K2 Sigma PRO doskonale nawoskuje nasze opony, dając świetny efekt mokrej opony.

Reasumując K2 bez wątpienia da nam szeroki wybór produktów, które możemy użyć przy eksploatacji, czy kosmetyce naszego auta. Niska cena sprawia, że produkty stają się dobrymi zamiennikami topowych produktów, a cały czas polepszająca się jakość nie powinna zawieść użytkowników.