Koch Chemie to niemiecka marka będąca na rynku już od 1968 roku. Ma w swojej ofercie szeroko pojętą chemię przeznaczoną głównie do auto detailingu, motoryzacji i przemysłu.

Wśród podstawowych produktów znajdziemy m.in. pasty polerskie, szampony, preparaty czyszczące do wszelakiego typu powierzchni, zmywacze do żywicy, kleju itp. I wiele innych przydatnych preparatów.

Więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Marka cały czas się rozwija, oferując swoim klientom najwyższej jakości materiały. Dbałość o szczegóły i jakość to ich priorytet.

Koch Chemie Pasty polerskie

Głównymi produktami z których słynie Koch Chemie to pasty polerskie. Te wysokiej jakości preparaty świetnie nadadzą się do profesjonalnej korekty lakieru. Ceni je dużo firm auto detailingowych, używając w codziennych pracach. Np. mocnościerna pasta polerska Koch Chemie H8.02 Heavy Cut to idealny wybór na pierwszy etap polerowania. Świetnie usunie rysy i usunie zmatowienia na powierzchni lakieru.

Z kolei zaś pasta Koch Chemie F6.01 będzie dobrym jej dopełnieniem. Usunie mniejsze ryski i nada połysku. Świetnie przygotuje karoserię pod trzeci etap polerowania, czyli wykończenie.

Past wykończeniowa, finishowa, której możemy użyć z oferty Kocha to Koch Chemie P3.01 Micro Cut & Finish. Preparat usunie nam hologramy powstałe podczas polerowania poprzednimi pastami oraz nada niezwykłe wykończenie i połysk. Nasz lakier będzie wyglądał jak nowy.

Koch Chemie Green Star

Produkty marki Koch Chemie to nie tylko pasty polerskie. Jest sporo materiałów, które warto wyróżnić z ich oferty. Będzie to m.in. Koch Chemie Green Star. Jest to preparat typu APC. Wszechstronny środek czyszczący, który można rozcieńczać. Zależnie od stopnia zabrudzenia możemy dobrać bardziej skoncentrowany preparat. APC jest w stanie usunąć plamy i zabrudzenia z większości materiałów na zewnątrz i wewnątrz auta. Elementy plastikowe, metalowe, czy też tekstylne możemy bez problemu oczyścić z wykorzystaniem Green Stara.