APP (Auto Plast-Produkt) to Polska firma powstała w 1994. Były to lata, w których na naszych drogach można było zaobserwować coraz większą ilość aut. Rozwój motoryzacji w naszym kraju naturalnie wymagał zaopatrzenia warsztatów, czy lakierni samochodowych w odpowiednie środki. Tutaj z pomocą przyszło APP marka, której głównym założeniem miały być właśnie produkty warsztatowe.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Blacharstwo i lakiernictwo

Obecnie oferta APP opiera się na kilku głównych kategoriach. Przede wszystkim jest to lakiernictwo i blacharstwo. Zaraz potem znajdziemy produkty mechaniki samochodowej, autokosmetyki, czy środki BHP. Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie zestawów „Smart Repair”, które ułatwią naprawę wgnieceń, renowacje skórzanej tapicerki, czy też tworzyw wewnątrz pojazdu.

Niewątpliwie lakiernictwo jest najbardziej rozwiniętą gałęzią jeżeli chodzi o wachlarz produktów APP. Szpachlówki do napraw blacharskich od zawsze były czymś, czym firma mogła się poszczycić. Tak samo podkłady i lakiery chętnie używane przez lakierników. Do uszczelniania blach znajdziemy wszelakiego typu masy klejąco uszczelniające wraz z pistoletami aplikującymi. Konserwacja podwozia czy profili zamkniętych z produktami APP również powinna przebiec wzorowo.

NTools

Warto zaznaczyć, że APP posiada swoją podmarkę – NTools, a ta z kolei ma w swojej ofercie multum narzędzi warsztatowych. Pistolety lakiernicze jak i do konserwacji. Maszyny polerskie wraz z akcesoriami typu gąbki, futra polerskie, jak również pasty do polerowania. Szlifierki wraz z ogromną gamą materiałów ściernych do wyboru. Stoły warsztatowe czy oświetlenie, to wszystko można znaleźć w portfolio marki.

Zaś jeżeli chodzi o blacharstwo, znajdą się również spawarki czy pistolety do piaskowania karoserii. Produkty do napraw tworzyw sztucznych na pewno uratują nie jeden zderzak po małej stłuczce.

APP R-STOP

Chemia warsztatowa to coś, czego APP też nie powinno się wstydzić. Legendarny już preparat APP R-STOP powstrzymał nie jeden metalowy element przed rdzą. Podobnie preparaty techniczne takie jak smary, zmywacze, penetratory bronią się swoją skutecznością.

Autokosmetyka w APP zawiera  preparaty do pielęgnacji i mycia, mikrofibry, szczotki, gąbki, opryskiwacze, czy pistolety do czyszczenia tapicerki. Z nimi można z pewnością nadać nowy wygląd swojemu samochodowi.

Podsumowując, ciężko byłoby wymienić wszystkie kategorie produktowe, które oferuje APP i NTools. Wyobraźmy sobie zatem jakikolwiek preparat lub narzędzie używane w warsztacie samochodowym i możemy być pewni, że znajdzie się to w ofercie APP.