Godnym uwagi jest fakt, że zapach ma ogromny wpływ na ludzką psychikę. Nasz węch wpływa na receptory w mózgu, w rezultacie odpowiada za jego operatywność. W związku z tym każde wrażenie węchowe przenosi nas w różne zakątki lub wpływa na nasz nastrój.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Marka Foen

FOEN to wrocławska marka, która istnieje na rynku już od 1979 r. Początkowo firma, produkowała perfumy. Później zajęła się zawieszkami zapachowymi do pojazdów. Jak czytamy na stronie producenta, w 2000 roku właściciel postanowił połączyć te dwie gałęzie biznesu i tak powstał pierwszy polski odświeżacz powietrza. Tak długa praktyka na rynku HORECA i w branży motoryzacyjnej pozwoliła utworzyć w 2018 roku markę FOEN – perfumy do wnętrz i pojazdów.

Po pierwsze są to zapachy, nad którymi pieczołowicie pracują eksperci od aroma marketingu. Po drugie te ekskluzywne  zapachy mają wszystkie certyfikaty i normy.

Lata praktyki wpłynęły na jakość. Bukiety są pieczołowicie dobrane, intensywne i działają zdecydowanie dłużej niż inne na rynku.

Niewątpliwie najpopularniejszy jest zapach BOSS. Z pewnością jest tak samo ekskluzywny, jak ten z popularnego domu mody. Intensywnie świeży, męski i orzeźwiający wprowadza w dobry nastrój.

Drugim godnym polecenia zapachem może być COOKIES, który zapachem przenosi nas do apetycznej cukierni. Zapach ten często stosuje się w hotelowym foyer lub np. na promach, by uczynić milszą sztormową podróż.

NATURE to z kolei zapach, który sprawi, że poczujesz się blisko natury. Posiada wszystkie jej cechy: aromat trawy, polnych kwiatów, drzew czy ziół. Jest przy tym naturalnie delikatny.

Z kolei jeśli chcesz, aby Twój pojazd nabrał nowego charakteru i chcesz poczuć się w nim jak w nowym, prosto ze salonu samochodzie proponujemy NEW CAR LEATHER. Jest bardziej wysublimowany, luksusowy, męski. Cierpki, ale intrygujący zapach z pewnością wprowadzi Cię w dobry nastrój.

Obojętnie jaki zapach nas zainteresuje, ważna jest jego aplikacja. Nie rozpylaj zapachu w powietrze, lecz bardziej punktowo. Możesz skropić powierzchnię np. fotela, dywanika czy wycieraczki. Zapach utrzymuje się w powietrzu do dwóch tygodni, choć producent zaleca powtarzać co 7 dni.