FOEN Zapach do samochodu – Godnym uwagi jest fakt, że zapach ma ogromny wpływ na ludzką psychikę. Nasz węch wpływa na receptory w mózgu, w rezultacie odpowiada za jego operatywność. W związku z tym każde wrażenie węchowe przenosi nas w różne zakątki lub wpływa na nasz nastrój. Zapach do auta w formie atomizera, pozwala nam na samodzielne dawkowanie intensywności zapachu – dzięki czemu nie jesteśmy skazani na drażniący zapach podczas jazdy.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

FOEN – producent zapachów i perfum

FOEN to wrocławska marka, która istnieje na rynku już od 1979 r. Początkowo firma, produkowała perfumy. Później zajęła się zawieszkami zapachowymi do pojazdów. Jak czytamy na stronie producenta, w 2000 roku właściciel postanowił połączyć te dwie gałęzie biznesu i tak powstał pierwszy polski odświeżacz powietrza. Tak długa praktyka na rynku HORECA i w branży motoryzacyjnej pozwoliła utworzyć w 2018 roku markę FOEN – perfumy do wnętrz i pojazdów.

Po pierwsze są to zapachy, nad którymi pieczołowicie pracują eksperci od aroma marketingu. Po drugie te ekskluzywne  zapachy mają wszystkie certyfikaty i normy.

Lata praktyki wpłynęły na jakość. Bukiety są pieczołowicie dobrane, intensywne i działają zdecydowanie dłużej niż inne na rynku.

Jak wybrać zapach do samochodu?

Zapachy do samochodu FOEN posiadają podział na linie zapachowe, dzięki czemu łatwiej będzie nam wybrać jaki zapach będzie odpowiadać naszym gustom.

Linia INTENSIVE (kolor fioletowy) – MOCNE I LUKSUSOWE

Linia SWEET (kolor różowy) – KWIATOWE I ZACHWYCAJĄCE

Linia FRESH (kolor morski) – NATURALNE I ENERGETYZUJĄCE

Linia UNIQUE (kolor żółty) – AROMATYCZNE I ZMYSŁOWE

Niewątpliwie najpopularniejszy do auta jest zapach BOSS. Z pewnością jest tak samo ekskluzywny, jak ten z popularnego domu mody. Intensywnie świeży, męski i orzeźwiający wprowadza w dobry nastrój.

Drugim godnym polecenia zapachem może być SAVOR, który uwodzi nas słodką, owocową melodią. Foen Savor to kwintesencja kobiecej natury w eterycznej formie. Wyrafinowane połączenie składników znakomicie podkreśla elegancję miejsc, takich jak restauracje czy hotele i dobrze wpływa na samopoczucie.

SANDAL WOOD to zapach, który zabierze Twoje zmysły w podróż śladami orientalnych tonacji zapachowych. Zapach drzewa sandałowego to elegancja i niebanalny charakter, który pozwoli Ci się wyróżnić.

Z kolei jeśli chcesz, aby Twój pojazd nabrał nowego charakteru i chcesz poczuć się w nim jak w nowym, prosto ze salonu samochodzie proponujemy NEW CAR LEATHER. Jest bardziej wysublimowany, luksusowy, męski. Cierpki, ale intrygujący zapach z pewnością wprowadzi Cię w dobry nastrój.

Jak stosować zapach FOEN?

Obojętnie jaki zapach nas zainteresuje, ważna jest jego aplikacja. Nie rozpylaj zapachu w powietrze, lecz bardziej punktowo. Zapach do samochodu FOEN należy stosować na powierzchnię np. fotela, dywanika czy wycieraczki. Aby uzyskać długotrwały efekt aplikację należ powtarzać codziennie przez pierwszy tydzień, a następnie stosować raz w tygodniu.