Godnym uwagi jest fakt, że zapach ma ogromny wpływ na ludzką psychikę. Nasz węch wpływa na receptory w mózgu, w rezultacie odpowiada za jego operatywność. W związku z tym każde wrażenie węchowe przenosi nas w różne zakątki lub wpływa na nasz nastrój.

Więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Marka Foen

FOEN to wrocławska marka, która istnieje na rynku już od 1979 r. Początkowo firma, produkowała perfumy. Później zajęła się zawieszkami zapachowymi do pojazdów. Jak czytamy na stronie producenta, w 2000 roku właściciel postanowił połączyć te dwie gałęzie biznesu i tak powstał pierwszy polski odświeżacz powietrza. Tak długa praktyka na rynku HORECA i w branży motoryzacyjnej pozwoliła utworzyć w 2018 roku markę FOEN – perfumy do wnętrz i pojazdów.

Po pierwsze są to zapachy, nad którymi pieczołowicie pracują eksperci od aroma marketingu. Po drugie te ekskluzywne  zapachy mają wszystkie certyfikaty i normy.

Lata praktyki wpłynęły na jakość. Bukiety są pieczołowicie dobrane, intensywne i działają zdecydowanie dłużej niż inne na rynku.

Niewątpliwie najpopularniejszy jest zapach BOSS. Z pewnością jest tak samo ekskluzywny, jak ten z popularnego domu mody. Intensywnie świeży, męski i orzeźwiający wprowadza w dobry nastrój.

Drugim godnym polecenia zapachem może być COOKIES, który zapachem przenosi nas do apetycznej cukierni. Zapach ten często stosuje się w hotelowym foyer lub np. na promach, by uczynić milszą sztormową podróż.

NATURE to z kolei zapach, który sprawi, że poczujesz się blisko natury. Posiada wszystkie jej cechy: aromat trawy, polnych kwiatów, drzew czy ziół. Jest przy tym naturalnie delikatny.

Z kolei jeśli chcesz, aby Twój pojazd nabrał nowego charakteru i chcesz poczuć się w nim jak w nowym, prosto ze salonu samochodzie proponujemy NEW CAR LEATHER. Jest bardziej wysublimowany, luksusowy, męski. Cierpki, ale intrygujący zapach z pewnością wprowadzi Cię w dobry nastrój.

Obojętnie jaki zapach nas zainteresuje, ważna jest jego aplikacja. Nie rozpylaj zapachu w powietrze, lecz bardziej punktowo. Możesz skropić powierzchnię np. fotela, dywanika czy wycieraczki. Zapach utrzymuje się w powietrzu do dwóch tygodni, choć producent zaleca powtarzać co 7 dni.