TEC2000 to marka będąca na rynku już od wielu lat. Wywodzi się z Wielkiej Brytani i to tam zaczęły być produkowane tej wysokiej jakości preparaty. W ofercie TEC 2000 możemy znaleźć przede wszystkim płukanki i dodatki do paliw, które chronią silnik i przedłużają jego żywotność. Produkty są w stanie oczyścić wnętrze silnika bądź wtryskiwacze zarówno w silnikach benzynowych jak i diesla.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Płukanka do silnika TEC2000 Engine Flush

Podstawowym i najpopularniejszym produktem marki jest Engine Flush. Jest to preparat do oczyszczania wnętrza silnika przed wymianą oleju. Wypłukuje on osady i zanieczyszczenia znajdujące się w silniku. Taka operacja pozwoli nam zwiększyć kompresję silnika, zredukować spalanie oleju i przywróci odpowiednie parametry silnika. Regularne używanie Engine Flush odwdzięczy nam się przedłużoną żywotnością silnika.

Preparat do czyszczenia wtrysków TEC 2000 Diesel Injector Cleaner

Skuteczny do czyszczenia końcówek i dysz wtryskiwaczy. Usuwa zanieczyszczenia i nagar. Chroni wtryskiwacze przed ich blokowaniem. Pomaga w redukcji czarnego dymu z wydechu. Poprawia strumień wtryskiwanego paliwa. Przywraca moc silnika. Regularne jego stosowania również przedłuży żywotność silnika oraz samych wtryskiwaczy.

TEC2000 Fuel Injector Cleaner

Oczywiście znajdą się również produkty z przeznaczeniem do silników benzynowych. Podobnie jak wspomniany wyżej produkt do silników diesla, jest również produkt do tych benzynowych. Zmniejszy on zużycie cylindrów. Utrzyma prawidłowy strumień paliwa. Zniweluje zebrany osad i pozbędzie się nieprzyjemnego zapachu.

Prócz wymienionych wyżej produktów znajdziemy kilka innych preparatów, które ułatwią zachowanie naszego silnika w dobrej kondycji. W ofercie TEC 2000 są jeszcze m.in. dodatki do paliw, uszczelniacze do chłodnic, czy czyszczenia układu dolotowego. Warto zapoznać się z tymi pozycjami i stosować je regularnie. Dzięki temu możemy uniknąć większych wydatków w przyszłości.