Polska marka waxPRO powstała z myślą o lśniących samochodach. Ich oferta skupia się na produktach potrzebnych do umycia auta w dosłownym tego znaczeniu.

Godne uwagi są ich szczotki i pędzle, mikrofibry, aplikatory czy rękawice do mycia. Każdy z ich produktów zapewnia bezpieczne mycie. Jeszcze większą perfekcję w suszeniu i z pewnością pozostawiają lśniący samochód bez smug.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

Dlaczego mikrofibra jest tak ważna?

Dlatego, że w przeciwieństwie do innych ścierek jest bardzo miękka. Dzięki temu jest bezpieczna dla lakieru. Jedną z najpopularniejszych jest delikatna mikrofibra WaxPRO NoLimit. Jak zapewnia sam producent, NoLimit nie pyli i nie pozostawia mikro włókien. Zaś ścięte krawędzie, bez szwów nie porysują nam lakieru.

Rękawice do mycia auta

Jeszcze ciekawszą propozycją wydają się być ich rękawice o bardzo sympatycznych nazwach jak Mapet Wash Mitt czy Poodle Washmitt. Pozwolą one dokładnie rozprowadzić się naszemu szamponowi we wszelakie zakamarki karoserii.

Dla kogo takie rękawice? Dla każdego, kto ceni sobie wygodę. Godne uwagi WaxPRO Mou Mitt oprócz miękkiego poszycia posiada wewnątrz gąbkę i elastyczny rękaw na zewnątrz.

Ręczniki do osuszania lakieru

Piękny lakier należy traktować bardzo delikatnie. Nie ma nic lepszego od WaxPro Perfect Fluffy Dryer. Chyba wszyscy znają ten duży miękki, puszysty i niezawodny niebieski ręcznik z czerwonym obszyciem. Idealnie nadaje się do osuszenia naszego lakieru po myciu. Ze względu na satynowe obszycia, ryzyko zarysowania jest zminimalizowane do praktycznie zera.

Jeżeli zaś szukacie nieco grubszego ręcznika, który wchłonie więcej wody, to warto sprawdzić WaxPro Barney, który posiada gramaturę aż 900 gsm.

Szczotki do felg

Dbanie o samochód to nie tylko lakier. Ciekawą propozycją wydają się szczotki do felg. WaxPro Stitch Wheel Brush bezsprzecznie wyczyści wszystkie wąskie szczeliny w felgach i wejdzie w najmniejsze zakamarki. Dzięki winylowej końcówce oraz gumowemu kołnierzowi chroni przed zarysowaniem powierzchni.  Oprócz szczotki Smokey Wheel Brush wszystkie pozostałe posiadają nylonowe włosie, w związku z tym nie rysują felg.

Sierść na tapicerce

Następnie bardzo ciekawym produktem jest Pet Hair Removal w formie gumowej szczotki. Jest to produkt niezwykle skuteczny, ponieważ zetrze każdą sierść z tapicerki, foteli czy dywanów. W rezultacie – wożąc zwierzęta mamy przede wszystkim czyste wnętrze. Przy tym prostota i szybkość użycia na pewno będzie czymś, co można sobie cenić w tym rozwiązaniu.

Firma waxPRO to niewątpliwie marka, która stawia na delikatność i doskonałość w czyszczeniu pojazdów. Jej produkty zadowolą zarówno profesjonalistów jak i amatorów.