Marka BOLL istnieje od 1993 roku i powstała w Polsce. W ofercie możesz znaleźć przede wszystkim środki chemii warsztatowej oraz lakierniczej.
Polacy pokochali Bolla. W chwili obecnej wydaje się, że firma jest na tyle rozpoznawalna, że jej produkty znajdziemy w niemal każdym warsztacie.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 118 wyników

Konserwacja podwozia

Szeroki wybór środków konserwujących. Konserwacja podwozia, czy profili zamkniętych sprawia, że możemy dobrze zabezpieczyć nasze auto przed korozją.
Różnego rodzaju szpachlówki, jak również podkłady oraz lakiery, które często są używane w naprawach blacharskich.

Masy uszczelniające

Do łączenia blach, czy spawów możemy użyć poliuretanowych mas uszczelniających oraz mas natryskowych.

Wklejanie szyb

Godne uwagi są materiały do wklejania szyb. Znajdziemy przede wszystkim kleje, primery, ale również akcesoria. Drut do wycinania szyb. Taśma do mocowania szyb. Jak również stojak do montażu szyb, czy podnośnik znajdzie się w ofercie marki BOLL.

Materiały lakiernicze

Taśmy lakiernicze oraz folie ochronne pozwolą zabezpieczyć elementy samochodu podczas pracy. Zaś do ochrony osobistej znajdziemy materiały takie jak rękawiczki nitrylowe, czy kombinezony.

Z pewnością nie zawiedzie Was również oferta produktów technicznych w aerozolach. Smary, zmywacze, odrdzewiacze, lakiery i multum innych produktów używanych w warsztatach.

Resumując, marką BOLL powinien zainteresować się każdy, kto wykonuje prace przy samochodzie. Czy to majsterkowanie we własnym garażu, czy naprawianie aut w warsztacie. Dobry stosunek jakości do ceny sprawił, że BOLL ma swoją pozycję w polskiej chemii warsztatowej.