Marka Autosol skupia się na wytwarzaniu wysokiej jakości produktów do dbania o wszelkiego rodzaju powierzchnie. Dursol niemiecki producent marki Autosol posiada ponad 80 lat doświadczenia w swojej branży i ciągle udoskonala swoje produkty. W ofercie znajdziemy preparaty m.in. do czyszczenia, polerowania, czy konserwacji metali, tworzyw sztucznych, skóry i wielu innych. Produkty Autosol znajdą szerokie zastosowanie w warsztacie, domu, jako profesjonalne środki przemysłowe czy nawet pielęgnowanie i konserwacja łodzi.

Więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Konserwacja metali

Znajdziemy przede wszystkim ceniony przez wielu produkt Autosol Metal Polish. Doskonała pasta do polerowania wszelkiego rodzaju metali. Ma za zadanie renowację powierzchni, jak również pozostawienie warstwy zabezpieczającej.

Szukając rozwiązań do innych rodzajów metali takich jak aluminium, stal nierdzewna, metale szlachetne czy też tworzywa sztuczne znajdziemy przeznaczone do tego pasty o różnej ziarnistości.

Będąc przy metalach znajdziemy oprócz past całą gamę środków do pielęgnacji i czyszczenia tych powierzchni. Nie straszne będą nam zabrudzenia na aluminium czy stali nierdzewnej.

Samochód i motocykl

Sympatycy czystego i błyszczącego auta również znajdą coś dla siebie. Od szamponów, płynów do usuwania owadów, do świetnych preparatów do dbania o wnętrze. Czyszczenie tapicerki skórzanej oraz tekstylnej z produktami Autosol na pewno będzie łatwe i przyjemne. Za to cały wachlarz past polerskich do lakieru pozwoli nam zadbać o stan naszego lakieru samochodowego.

Również zakochani w dwuśladach znajdą produkty do swoich motocykli. Autosol Bluing Remover chociażby stał się wielkim hitem. Produkt jest w stanie usunąć uporczywe przepalenia czy niebieskie przebarwienia powstałe na kolektorach. Smary do łańcucha lub też oczyszczania hamulców na pewno przyczynią się do wydajniejszej eksploatacji auta.

Duży wybór płynów oraz detergentów przemysłowych pozwoli nam na usunięcie wszelakich zanieczyszczeń warsztatowych. Będzie to np. usuwanie smaru, żywicy czy olejów.

Podsumowując Autosol to doskonała gwarancja jakości. Produkty przetestowane przez niezależne organizacje, które zostały docenione na całym świecie i zyskały wiele nagród. Głównie specjalizujące się w konserwacji metali ale poza tym znajdziemy naprawdę solidną i wartą uwagi ofertę innych preparatów.