Pasty polerskie Farecla G3 wyprodukowane przez angielską firmę zna niemal każdy. Skuteczna do wszelakiego typu lakierów, używana w polerowaniu na mokro. Rozwiązanie jest w stanie zagwarantować nam naprawdę dobry efekt za pomocą tej jednej pasty.

Materiał nadaje się zarówno do polerowania ręcznego jak i maszynowego. W ofercie znajdziemy kilka różnych pojemności pasty – małe opakowania Farecla G3 250g do okazyjnych zastosowań jak również Farecla 4kg opakowania dla lakierników, którzy pracują z tym materiałem na co dzień.

Więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Polerowanie lakieru pastą Farecla G3

Ręczne polerowanie możemy przeprowadzić za pomocą nawilżonej ściereczki mikrofibrowej. Wcześniej należy dobrze oczyścić i wysuszyć element, następnie rozprowadzamy pastę przy pomocy kulistych ruchów. Operację powtarzamy, aż do uzyskania wymaganego efektu. Resztki pozostałej pasty możemy usunąć przy pomocy czystej mikrofibry.

Polerowanie maszynowe z kolei wykonujemy przy pomocy maszyny polerskiej z nałożoną gąbka polerską. W przypadku pasty Farecla G3 gąbkę należy namoczyć. Pastę nanosimy na oczyszczoną powierzchnię lakieru. Podczas polerowania ważne jest jedynie, aby utrzymywać mokrą gąbkę. Na pewno pomocnym nam będzie spryskiwacz z wodą, który ułatwi ten proces.

Farecla G-MOP

W ofercie Farecli znajdziemy również szeroki asortyment gąbek o różnych twardościach, jak i talerzy i dysków polerskich. Cała grupa tych produktów została nazwana Farecla G-MOP i zawiera akcesoria polerskie na każdy etap polerowania.

Produkty tej marki są łatwe w użyciu. Fareclę na pewno powinni przetestować ci, którzy zaczynają swoją przygodę z pastami polerskimi, jak i samym polerowaniem. Mający już doświadczenie na pewno również docenią te zalety przy szybkiej korekcie lakieru.