Podczas gdy produkty do auto detailingu zadbają o czystość i dobry stan karoserii oraz wnętrza samochodu, do większości mniejszych i większych prac naprawczych będziesz potrzebować profesjonalnej chemii warsztatowej, która przyda się także podczas remontu w garażu czy w domu. W tym miejscu znajdziesz m.in. lakiery, uszczelniacze, kleje, odrdzewiacze i preparaty antykorozyjne, konserwujące, smary i materiały ścierne. Dzięki specjalistycznym środkom zadbasz o czystość trudno dostępnych części pojazdu – wtrysków, hamulców, wydechów, gaźników. Za pomocą mas, silikonów czy taśm uszczelnisz zarówno elementy karoserii, łączenia spawów, drzwi, jak i inne newralgiczne miejsca. Robiąc zakupy, możesz od razu wyposażyć swój samochód w niezbędne płyny eksploatacyjne: oleje, płyn do spryskiwaczy, chłodniczy czy hamulcowy oraz dodatki do paliw.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 334 wyników

Chemia warsztatowa online – czyszczenie, odrdzewianie, uszczelnianie

Skorodowane i zabrudzone elementy pojazdu – hamulce, tarcze, kolektory czy gaźniki, a nawet pojedyncze śruby stwarzają realne zagrożenie dla kierowcy i pasażerów. Nawet niewielkie luki w uszczelnieniu nadwozia, drzwi czy okien powodują, że do wnętrza pojazdu przedostaje się woda, powietrze i zwiększa się hałas. W zaciszu własnego garażu, nawet przy niewielkim nakładzie finansowym, możesz doprowadzić swój samochód do pełnej sprawności. Pomocne w tym procesie będą specjalistyczne preparaty samochodowe do czyszczenia poszczególnych części pojazdu oraz środki odrdzewiające, antykorozyjne, czyściwa, zmywacze, uszczelniacze, kleje, silikony i taśmy (m.in. marek K2, BOLL, APP, Brunox i Sika).

Chemia do warsztatów samochodowych

Niewielkie ubytki w lakierze karoserii nie zawsze wymagają pomocy doświadczonego lakiernika. Z kolei polakierowanie takich elementów jak felgi samochodowe czy zderzaki nie jest skomplikowane, a idealnie je odświeża i odnawia ich wygląd. Wystarczy, że zaopatrzysz się w specjalistyczne preparaty i narzędzia: szpachle, materiały ścierne, lakiery, środki czyszczące i odtłuszczające oraz akcesoria, a całość pracy będziesz mógł wykonać samodzielnie. Produkty dostępne w naszym sklepie wykorzystasz nie tylko do odnowienia swojego samochodu, ale także do wszelkich prac budowlano-remontowych w domu, na tarasie czy w ogrodzie.

Sklep z chemią warsztatową

Wymiana (na czas) płynów eksploatacyjnych to podstawa bezpieczeństwa oraz sprawnej pracy samochodu. Preparaty takie jak płyny do spryskiwaczy, płyny chłodnicze, hamulcowe czy płukanki do silnika pojazdu zawsze warto mieć w zapasie – w bagażniku lub w garażu. Dzięki dodatkom do paliw możesz usprawnić pracę swojego samochodu i przedłużyć żywotność elementów silnika czy układu zapłonowego. Na jesieni zacznij myśleć o produktach zimowych, które przygotują Twój samochód do jazdy w warunkach niskiej temperatury. Przydadzą się odmrażacze (do zamków i szyb samochodowych), skrobaczka, szczotka, mata oraz preparat zapobiegający parowaniu szyb i lusterek. Chemia warsztatowa od zadbanabryka.pl – Sprawdź nasze produkty!