Soft99 japońska marka z tradycjami powstała już w 1954 roku. W portfolio producenta można znaleźć przede wszystkim szeroką gamę kosmetyków samochodowych.

W świecie auto detailingu SOFT99 jest bardzo cenionym graczem głównie ze względu na fakt bardzo dobrej jakości oferowanych produktów.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

Woski samochodowe

Co możemy znaleźć w ofercie SOFT99? Po pierwsze woski. Niewątpliwie jest to najmocniejszy filar marki. Znajdziemy m.in. legendarne Fusso Coat o doskonałych parametrach i potrafiące wytrzymać nawet do 12 miesięcy. Świetnie nabłyszczający, dający efekt lustra – Extreme Gloss The Kiwami. Poprzez wodne woski hydrofobowe i te z dodatkiem naturalnego wosku Carnauba.

Oczywiście jeżeli chodzi o zadbanie o nasz lakier SOFT99 posiada dużo więcej rozwiązań. Znajdziemy między innymi glinki do lakieru, quick detailery, czy też szampony o neutralnym pH.

Podobnie jeżeli chodzi o koła naszych aut. Znajdziemy produkty przeznaczone do czyszczenia felg, czy konserwacji opon samochodowych.

Glaco

Godne uwagi są również preparaty potocznie nazywane jako niewidzialna wycieraczka. Dające efekt hydrofobowy na przedniej szybie i odprowadzający krople wody z jej powierzchni. Z pewnością zwiększa to widoczność oraz bezpieczeństwo. Serię tą nazwano Glaco. Najpopularniejszy produkt z tej linii – Ultra Glaco potrafi utrzymywać się na szybie nawet do roku!

Istotnie SOFT99 to nie tylko kosmetyki do zewnątrz auta. Gama produktów jest również wyposażona w preparaty do pielęgnacji wnętrz. Wszechstronny Wash Mist zadba o czystość wszystkich elementów Twojego wnętrza auta. Następnie można zadbać również o tapicerkę zarówno skórzaną jak i tekstylną. Produkty SOFT99 świetnie poradzą sobie z zabrudzeniami jak i pielęgnacją.

Bez wątpienia marka SOFT99 jest detailingowym „must have”. Bezsprzecznie należy zapoznać się z tymi produktami chcąc mieć Zadbaną Brykę!