Kleje i uszczelniacze dostępne w naszym sklepie wykorzystasz zarówno podczas prac naprawczych w swoim samochodzie, jak i w domu, na balkonie, tarasie czy w ogrodzie. Uszczelniacze samochodowe pomogą połączyć elementy samochodu i łączenia blach, a także uchronią nadwozie Twojego auta przed przeciekaniem oraz zapewnią szczelność okien czy kratek wentylacyjnych (np. w kamperze). Za pomocą dostępnych preparatów klejących bez problemu zamontujesz nową szybę oraz na powrót połączysz zdemontowane elementy karoserii. Korzystając z różnego rodzaju klejów specjalistycznych (np. poliuretanowych, anaerobowych, cyjanoakrylowych) przeprowadzisz wszelkie prace montażowe i konstrukcyjne. W naszym sklepie kupisz klej do dowolnej powierzchni – plastiku, metalu, drewna i szkła, a także preparaty do przygotowania, oczyszczenia i odtłuszczenia klejonych powierzchni. Podczas pracy przydadzą się też akcesoria, na przykład pistolety czy aplikatory.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 102 wyników

Uszczelniacze samochodowe

Dzięki produktom dostępnym w naszym sklepie uszczelnisz różne elementy i części swojego samochodu. Przykład? Stosując masę uszczelniającą do szyb samochodowych, zapobiegniesz przeciekaniu i przedostawaniu się do wnętrza pojazdu powietrza oraz hałasu. Za pomocą specjalistycznych klejów uszczelnisz nawet silnik pojazdu oraz połączysz elementy karoserii, zwiększając bezpieczeństwo swoje i innych oraz przedłużając ogólną żywotność swojego pojazdu. W tej kategorii znajdziesz m.in. uszczelniacze i kleje poliuretanowe, kleje akrylowe oraz kleje butylowe, a także silikony, masy uszczelniające, taśmy i preparaty wysokotemperaturowe.

Kleje do każdej powierzchni pojazdu

W naszym sklepie kupisz klej do każdej powierzchni pojazdu. Część z nich jest wielozadaniowa i nadaje się do trwałego łączenia wszystkich rodzaju materiałów, więc przyda się podczas różnych prac przy samochodzie i w domu. Wybierając taki preparat, oszczędzasz pieniądze i miejsce, które byłoby potrzebne do przechowywania kilku specyfików. Nasz asortyment obejmuje kleje do drewna, kleje anaerobowe do łożysk, gwintów, wałów, kleje i taśmy do montażu szyb samochodowych, kleje morskie, kleje UV do szkła, kleje poliuretanowe, kleje butylowe, kleje akrylowe, kleje silikonowe, kleje konstrukcyjne, kleje montażowe i kleje wysokotemperaturowe. W odpowiedzi na różne potrzeby naszych Klientów wprowadziliśmy do oferty także kleje specjalistyczne, np. klej do szyb aut ciężarowych i autobusów, klej do lusterka wstecznego, klej do skóry czy zamiennik cyny lutowniczej.

Przygotowanie powierzchni do klejenia

Niezależnie od rodzaju klejonej powierzchni, przed przystąpieniem do pracy musisz ją dobrze przygotować. Pomocne okażą się specjalistyczne środki czyszczące i odtłuszczające, dzięki którym szybko i bezproblemowo pozbędziesz się zabrudzeń. Oczyszczone powierzchnie lepiej się łączą, a nawet nieduże zanieczyszczenia mogą zmniejszyć moc najsilniejszego preparatu. W naszym sklepie znajdziesz też różnego rodzaju podkłady i aktywatory oraz środki gruntujące, które stosuje się przed klejeniem. W pracy pomogą Ci także różnego rodzaju akcesoria – pistolety lakiernicze, aplikatory do kleju, gąbki czyszczące czy dysze do mas natryskowych. W naszej kompleksowej ofercie nie mogło zabraknąć środków do zmywania kleju czy silikonu, które skutecznie usuną pozostałości po klejeniu.

Kleje i uszczelniacze do samochodu od zadbanabryka.pl – Sprawdź naszą bogatą ofertę!