WORK STUFF to polska marka specjalizująca się w akcesoriach do detailingu. Produkują wysokiej jakości pędzelki detailingowe, mikrofibry, ręczniki do osuszania, wiadra do mycia, różnego rodzaju aplikatory, rękawice do mycia i wiele innych. Oferta akcesoriów do mycia detailingowego wciąż się rozszerza! Wysokiej jakości akcesoria do detailingu nie tylko ułatwiają pracę przy samochodzie, ale również sprawiają, że jest ona o wiele przyjemniejsza i bardziej wydajna.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 86 wyników

Akcesoria do detailingu WORK STUFF

Akcesoria do detailingu samochodu to narzędzia, które ułatwiają i usprawniają proces mycia, czyszczenia i pielęgnacji pojazdu. Oto kilka przykładów najważniejszych akcesoriów do detailingu z oferty WORK STUFF:

  1. Ręcznik do osuszania lakieru – służy do usuwania nadmiaru wody z karoserii samochodu po umyciu, dzięki czemu unikniemy osadzania się zanieczyszczeń na lakierze.
  2. Rękawica do mycia – miękkie i delikatne, aby nie rysować lakieru – sprawdzają się idealnie podczas procesu mycia właściwego.
  3. Pędzle do czyszczenia, “pędzelki detailingowe” – służą do precyzyjnego czyszczenia trudno dostępnych miejsc w samochodzie, takich jak np. felgi, koła, czy wnętrze.
  4. Ściereczki z mikrofibry – najbardziej podstawowy element pracy przy samochodzie, wycieranie, docieranie, polerowanie i czyszczenie wymaga udziału ściereczki z mikrofibry – te dostarczane przez WORK STUFF są niesamowicie miękkie.
  5. Pady, gąbki polerskie – dostępne w różnych twardościach i rozmiarach, niezbędne przy polerowaniu lakieru za pomocą maszyny.