California Scents, to marka, która przywędrowała do nas prosto ze słonecznej Kalifornii. Jest ona niewątpliwie sporą konkurencją na rynku zapachów samochodowych. Przyczyną może być zdecydowanie designerskie pudełko, regulowany top i jego organiczny wkład.

Okrągłe, małe pudełko pozwala nam na przechowywanie zapachu w dowolnym miejscu. Może być w miejscu na kubek, pod fotelem czy w drzwiach. Zapach jest naprawdę trwały. Na stronie producenta znajdziemy informację, że utrzymuje się on nawet do 60 dni. Jeśli zdecydujemy się na intensywny jak California Scents Coronado Cherry, którego wonność może na początku być za mocna, sugerujemy użyć regulatora na topie puszki. Dzięki temu mamy kontrolę nad wydzielanym zapachem, jak również nad żywotnością odświeżacza powietrza.

Niewątpliwie bardzo ważną kwestią jest jego wkład. Otóż jest on całkowicie organiczny i biodegradowalny. Składa się z trzech bloczków z drzewa cedrowego nasączonych wonnymi olejkami. Kiedy już lekko zwietrzeje, można go po prostu wyjąć i odwrócić by służył nam na kolejne dni.

Więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Bestsellery California Scents

Coronado Cherry po pierwsze najpopularniejszy, a zarazem piękny, prawdziwy i intensywny zapach kwitnącej wiśni.

Z kolei jeżeli pragniesz poczuć słodki zapach gumy balonowej, który przeniesie Cię do czasów dzieciństwa koniecznie spróbuj Balboa Bubblegum.

Amatorzy zapachu męskich perfum powinni zaopatrzyć się w chłodny i orzeźwiający California Sctents Ice.

Zwolennicy zaś klasycznego zapachu nowego samochodu mogą zaopatrzyć się w New Car.

Na rynku jest ogromna ilość produktów zapachowych do aut. Kolorowe puszki California Scents można przechowywać nie tylko w samochodzie, ale również w biurze czy mieszkaniu.

Mają bezsprzecznie najciekawszy asortyment zapachów. Jak mówi producent, jest ich ponad 50.

Przez swój szeroki wybór trafią z pewnością do każdego: od intensywnych o zapachu wiśni California Car Scents Coronado do bardziej subtelnych jak orzeźwiająca California Scents Laguna Breeze czy California Scents Fresh Linen – bo kto nie lubi zapachu świeżej pościeli?

Z pewnością tych kilka powyższych faktów zapewniają marce tak znaczący sukces.