Marka Fresso oferuje doskonałej jakości zapachy do wnętrza auta. W ofercie znajdziemy przede wszystkim eleganckie zawieszki drewniane nasączone kompozycją zapachową. Nie tylko wypełni nasz samochód unikalnym zapachem, ale również przykuje uwagę wyjątkowym wyglądem. Prócz zawieszek znajdziemy perfumy w szklanych flakonach. Mając je pod ręką możemy w dowolnej chwili rozpylić piękny zapach, wtedy kiedy będziemy tego potrzebowali.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 60 wyników

Drewniane zawieszki Fresso

Zawieszki drewniane od Fresso to stylowa forma zapachu jaką możemy umieścić w naszym aucie. Zawieszka zapewni nam trwałość zapachu nawet do 31 dni. Przez ten czas będzie wypełniać nasze auto jedną z 7 unikatowych kompozycji zapachowych. Każda oferuje coś innego i każdy powinien znaleźć wśród nich coś dla siebie. Forma zapachu ma atrakcyjny wygląd przez co oprócz wypełnienia naszego wnętrza piękną kompozycją będzie dodatkowo ładnie się prezentować.

Perfumy w szklanych flakonach Fresso

Drugą formą jaką możemy użyć w naszym wnętrzu z zapachów Fresso to perfumy w flakonach. Są one dostępne w tych samych siedmiu kompozycjach co zawieszki. Są niezwykle intensywne oraz trwałe. Nawet kilka psiknięć wewnątrz auta może zapewnić utrzymujący się zapach przez kilka dni. Perfumy dzięki temu są bardzo wydajne i starczą nam na długo. Jak w przypadku zawieszki, flakon jest świetnie i elegancko wykonany. Posiada nasadke wykonaną z drewna. Pojemność 50ml pozwoli nam przechowywać flakon zawsze pod ręką, np. w schowku samochodowym.

Zapach Gentleman Fresso

Fresso w swojej ofercie posiada zapach o nazwie Gentleman. Ta pozycja szczególnie przypadła do gustu klientom i jest obecnie najczęściej wybieraną pozycją jeżeli chodzi o zapachy Fresso. Zatem jeżeli nie możecie zdecydować się który zapach wybrać to sprawdźcie Gentleman, on z dużą dozą prawdopodobieństwa może Wam się spodobać.