Brunox jest szwajcarską marką produkującą preparaty najwyższej jakości. Wśród oferty Brunoxa znajdziemy m.in. smary, penetratory, środki konserwujące i zabezpieczające.

Więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Niewątpliwie topowym i najbardziej rozpoznawalnym produktem jest Brunox Epoxy. Rewelacyjny podkład antykorozyjny, który jednoczenie neutralizuje rdzę. Co więcej, Brunox Epoxy powstrzymuje proces korodowania. Powstała warstwa ochronna przybiera postać czarnej, szklistej powłoki. Pozwala ona na długotrwałą ochronę przed rdzą. Istotnie tak zabezpieczony element oczywiście można poddawać lakierowaniu niemal każdym rodzajem lakierów. Bez wątpienia produkt znajdzie zastosowanie w blacharstwie i uratuje wiele elementów auta przed całkowitym zniszczeniem.

Godnym uwagi jest fakt, że Brunox Epoxy możemy znaleźć w dwóch opcjach do aplikacji. Puszka pod pędzel lub też wygodniejsze do nakładania rozwiązanie w formie aerozolu. Zakres pojemności też jest dość duży, mamy do wyboru aż 8 wariantów od 30ml do przemysłowych 5 litrowych opakowań.

Broń i rowery

Marka Brunox to oczywiście nie tylko produkt Epoxy. Znajdziemy także preparaty do smarowania broni Gun Care Spray. Pozwolą one oczyścić, nasmarować i stworzyć warstwę zabezpieczającą wewnątrz lufy. Dodatkowo zabezpieczy przed korozją poprzez wyparcie wilgoci. Efekt tak zabezpieczonej broni może utrzymywać się nawet do pół roku.

Dla entuzjastów sportu na dwóch kółkach znajdą się również preparaty z linii przeznaczonej dla rowerów. Brunox Top Kett zapewni przede wszystkim doskonałe smarowanie łańcucha. Zabezpieczy przed korozją, przyczyni się do lekkiej pracy i będzie odporny na zmienne warunki pogodowe. Wydłuż żywotność łańcucha używając tego produktu. Miniaturowa pojemność sprawi, że preparat będziesz mógł mieć zawsze przy sobie nawet podczas długich wypraw rowerowych. Z kolei Brunox Deo pozwoli nam na oczyszczenie i nasmarowanie amortyzatorów rowerowych. W rezultacie powstała warstwa doda nam płynności funkcjonowania i przedłuży żywotność tych elementów.

Warto również wspomnieć o Brunox Turbo Spray – uniwersalnym środku smarująco konserwującym, który powinien znaleźć się w każdym domowym warsztacie. Nada się on do wszelakiego typu urządzeń, silników, czy zamków oraz zawiasów. Wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wyparcia wody, następnie zabezpieczenia przed korozją i zakonserwowania metalowych elementów.

Reasumując obok marki Brunox nie sposób przejść obojętnie. Produkty niosące za sobą wysoką jakość sprawią, że niejednokrotnie będą one niezastąpione na co dzień.