Chemotion to Polska marka oferująca w swojej ofercie produkty z zakresu chemii auto detailingowej. Cechują się one wysoką jakością oraz prostotą w użytkowaniu, tak aby również początkujący mogli w pełni skorzystać z właściwości tych przeparatów. Ciągły rozwój i rozszerzanie oferty jest niewątpliwym atutem marki. Produkty Chemotion charakteryzują się przezroczystymi opakowaniami z różnokolorową zawartością, tak charakterystyczne, przez co nie sposób przeoczyć dane preparaty na półce sklepowej.

Wśród oferty znajdziemy m.in. wszelakiego typu produkty czyszczące i myjące, takie jak szampony, piany, uniwersalne płyny APC, preparaty do mycia felg, woski do lakieru czy chemię do czyszczenia wnętrza auta.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 76 wyników

Chemotion Quick Detailer

Jednym z popularniejszych produktów producenta będzie niewątpliwie Chemotion Quick Detailer. Ten preparat o jaskrawo żółtym kolorze przypadł do gustu użytkownikom. Jest prosty i bardzo szybki w użyciu. Łatwo się dociera. Nadaje wyraźny blask i sprawie, że powierzchnia jest śliska i hydrofobowa. Produkt jest bardzo wydajny, dzięki czemu nawet najmniejsza jego pojemność starczy na kilka aplikacji na całe auto. Warto sprawdzić tą pozycję, jest ona w stanie konkurować z innymi podobnymi produktami na rynku.

Wosk Chemotion Route x52

Kolejnym istotnym preparatem niewątpliwie będzie wosk. Chemotion Route x52 to hybrydowy wosk zawierający zarówno naturalne jak i syntetyczne woski. Wosk został oznaczony numerem 52 to właśnie formuła o tym numerze okazała się najdoskonalsza podczas testów. Produkt jest prosty w aplikacji, a po nałożeniu tworzy doskonałe właściwości hydrofobowe i zapobiega przywieraniu brudu. Zapewnia długotrwałą ochronę i doskonały efekt wizualny.

Płyn do mycia szyb Chemotion Glass Cleaner

Warto również wspomnieć o Chemotion Glass Cleaner. Specjalistyczny płyn do mycia szyb i powierzchni szklanych doskonale doczyszcza i usuwa zabrudzenia. Nie pozostawia smug i świetnie odparowuje z szyb. Będzie to idealny wybór do codziennej pielęgnacji tych powierzchni.