Autoglym to brytyjska firma od 40 lat zajmująca się produkowaniem najwyższej jakości produktów chemii autodetailingowej. Kosmetyki samochodowe jakie znajdziemy w ich ofercie to głównie nabłyszczacze, quick detailery. Preparaty do pielęgnacji skóry, konserwacji plastików, wnętrza, wszelakiego typu dressingi oraz preparaty czyszczące. Wysoka jakość i stawianie jak najlepsze efekty to myśl przewodnia marki Autoglym, którą pokochali ludzie na całym świecie. Autoglym można znaleźć w ponad 40 krajach.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 44 wyników

Autoglym Polska

Producent materiałów Autoglym dopiero od niedawna może poszczycić się dystrybucją swoich produktów na terenie Polski. Marka mimo iż już znana w świecie auto detailingu teraz w Polskich studiach detailingowych i sklepach może być częściej widywana i łatwiej dostępna. Jeżeli jeszcze nie mieliście tych produktów w swoich rękach zachęcamy do sprawdzenia tych rewelacyjnych preparatów. Możecie znaleźć je na naszej stronie sklepu Zadbana Bryka.

Autoglym Auto Resin Polish

Niewątpliwie topowym produktem Autoglym będzie syntetyczny, płynny wosk Autoglym Auto Resin Polish. Preparat uzyskał wiele nagród i jest ceniony przez dużą grupę ludzi, która lubi dbać o auta. Jest to idealny wybór na przygotowanie auta do np. zlotów, targów, pokazów. Auto Resin Polish przykryje nam drobne ryski nadaja wyjątkowy połysk, stworzy barierę ochronną i hydrofobową, odżywi kolory. Produkt jest bardzo wydajny i spokojnie na zakonserwowanie auta wystarczy nam około 30 – 50ml preparatu. Jest ponadto bardzo prosty i szybki w użyciu. Wystarczy kilka minut, mikrofibra i możemy zaaplikować Auto Resin Polish na dopiero co umyty, wysuszony samochód.

Autoglym Car Glass Polish

Kolejnym rewelacyjnym produktem Autglym może być Car Glass Polish. Nie jest to zwykły preparat do mycia szyb. To mleczko pozwoli nam wypolerować powierzchnię szklaną, usunąć zanieczyszczenia i pozostawić krystalicznie czystą szybę bez smug i zabrudzeń. Produkt idealnie nada się również do przygotowania szyby pod aplikację powłok takich jak np. niewidzialna wycieraczka.