Colourlock firma założona w Nowej Zelandii przez Polaka. Specjalizuje się w preparatach do czyszczenia, renowacji oraz konserwacji skóry. Doskonała jakość sprawia, że po produkty marki sięga wielu klientów. Colourlock jest do kupienia w 38 krajach. Prócz samych produktów dostajemy fachową wiedzę popartą latami praktymi w zakresie renowacji skór samochodowych.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Wśród oferty Colourlocka znajdziemy naprawdę sporo świetnych pozycji. Na pewno można wyróżnić środki do czyszczenia i konserwacji skóry naturalnej. Pielęgnacja skóry eko. Środki czyszczące do alcantary i materiałów tekstylnych, tkanin, tapicerek welurowych. Renowacja skóry, czyli produkty pomagające wypełnić dziury, ubtyki, pęknięcia powstałe na skórze naturalnej. Większość tych produktów będziemy mogli użyć samemu, nie posiadając dużej praktyki. Znajdą się jednak produkty specjalistyczne, które mogą być na co dzień używane w warsztatach, gdzie oferowane są usługi renowacji tapicerek.

Do wyczyszczenia skóry możemy użyć gotowych zestawów oznaczonych jako Colourlock Zestaw do skór nowych Soft – do bieżącej pielęgnacji, do lekko zabrudzonej powierzchni, lub też Colourlock Zestaw do skór nowych Strong – do czyszczenia mocno zabrudzonych tapicerek. W zestawach znajdziemy oprócz preparatu czyszczące akcesoria: szczoteczka Colourlock oraz mikrofibra żółta. Całość dopełnia preparat Colourlock Leder Versiegelung do konserwacji skóry do ochrony oraz wzmocnienia naszej skóry, w swojej bezbarwnej formie jest w stanie ochronić i zapobiec powstawaniu przebarwień.

Jeżeli zależy nam na bieżącej pielęgnacji możemy użyć mleczka Colourlock Leder Protector, które chroni przed promieniowaniem UV oraz zapobiega wysychaniu skóry. Możemy też pomyśleć o wosku do skóry Colourlock Elephant Leder Preserver, który również zabezpieczy przed wysychaniem oraz odżywi kolor.

Ciekawym produktem, który możemy użyć np. do odnowienia kierownicy, czy gałki biegów to Colourlock zestaw tonujący. Farba, która pozwoli odnowić nasze czarne pokryte skórą powierzchnie, które są szczególnie narażone na wycieranie.