Shiny Garage to pierwsza polska marka auto detailingowa istniejąca od 2012 roku. Produkty charakteryzują się sprawdzonymi recepturami o wysokiej jakości. Preparaty są proste w aplikacji, bezpieczne dla czyszczonych powierzchni i dające pożądane efekty. Marka ciągle rozszerza swój asortyment. Prócz chemii detailingowej znajdziemy również szereg akcesoriów i narzędzi wykorzystywanych przy detailingu. Warto zapoznać się z ofertą Shiny Garage, jeżeli zależy nam na kompleksowym dbaniu o wygląd naszego auta.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 67 wyników

Aktywna piana Shiny Garage Fruit Snow Foam

Skuteczna i bezpieczna dla lakieru piana Shiny Garage Fruit Snow Foam to doskonała pozycja do zastosowania przy początkowym myciu auta. Doskonale się pieni i zmiękcza brud przygotowując auto do dalszych etapów czyszczenia. Preparat jest wydajny i zapewnia tani koszt mycia. Posiada ponadto ładny owocowy zapach.

Dressing do wnętrza auta Shiny Garage Apple Plastic Dressing

Preparatem, który wiele osób polubiło jeżeli chodzi o pielęgnacje wnętrza auta to niewątpliwie Shiny Garage Apple Dressing. Ten wydajny preparat, który zapewni nam świetne matowe wykończenie na elementach plastikowych. Odświeża i ożywia on powierzchnię. Ponadto zapewnia właściwości antystatyczne. Pozostawia przyjemny jabłkowy zapach. Warto zawsze mieć go pod ręką, jeżeli zależy nam na szybki odświeżeniu wnętrza naszego pojazdu. Jest błyskawiczny w użyciu, a jedyne co do rozprowadzenia potrzebujemy to ściereczka mikrofibrowa.

Preparat do mycia szyb Shiny Garage Perfect Glass Cleaner

Jeżeli potrzebujemy dobrze doczyścić nasze szyby, czy to wewnątrz czy na zewnątrz to trudno o lepszy preparat niż Shiny Garage Perfect Glass Cleaner. Ten skuteczny i szybki w użyciu produkt doczyści nasze szyby nie pozostawiając smug. Szybko odparowuje i jest bardzo wydajny w użyciu.

Quick detailer Shiny Garage Icy Ceramic Detailer

Shiny Garage w swojej ofercie posiada również kilka rodzajów quick detailerów, które pozwolą w szybki sposób odświeżyć naszą powierzchnię lakieru. Tutaj warto wyróżnić Shiny Garage Icy Ceramic Detailer. Jest to najbardziej zaawansowany produkt tego typu z oferty marki. Powstał z połączenia polimerów i Sio2. Jest szybki i prosty w aplikacji. Nie ma problemu z jego dotarciem. Zapewnia doskonałe właściwości taflujące. Woda nie kropelkuje się tylko spływa taflowo. Posiada również doskonałą trwałość, nawet do około 5 myć.