ADBL to niewątpliwie jedna z najlepszych polskich marek w świecie auto detailingu ze względu na autorski proces produkcyjny. Zaczyna się on od pomysłu przez recepturę i produkcję aż po opakowanie. To bezsprzecznie producent stawiający przede wszystkim na najwyższą jakości rozwiązań w branży automotive, wspierającymi ochronę, pielęgnację i renowację pojazdów.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 161 wyników

Kosmetyki samochodowe

Gama produktów jest naprawdę duża, nie sposób wymienić wszystkiego. Przede wszystkim jednak warto by wymienić kilka czołowych produktów producenta, które wyjątkowo znalazły swoje miejsce w sercach klientów. ADBL APC to prawdziwy bestseller wśród uniwersalnych środków czyszczących. Godny uwagi są również szampony do mycia, chociażby ADBL Snowball.  Świetna piana aktywna o neutralnym pH ADBL Yeti. Z kolei fanii szybkiego podbicia głębi koloru swojego auta na pewno skorzystają z quick detaililera ADBL QD1. Bezsprzecznie Vampire Liquid to prawdziwy hit ADBL. Świetnie radzi sobie w codziennej pielęgnacji felg, jak również jako deironizer. Bez problemu usuwa wszelkie zabrudzenia drogowe.

Maszyny polerskie

Idąc dalej – godne uwagi są niewątpliwie maszyny polerskie dual action “ADBL Roller” jak i ich szeroki wybór padów polerskich ADBL o różnej sile cięcia.

Auto detailing

ADBL posiada szeroki wachlarz akcesoriów jak pędzelki, rękawice do mycia, glinki, czy doskonałe ręczniki mikrofibrowe. Z pewnością nie zawiedzie Was również oferta produktów do wnętrz dressingi do plastiku, preparaty do mycia tapicerki, czy piękne zapachy w atomizerach.

Podsumowując – ADBL to sprawdzone przez wielu produkty na których nie zawiedzie się zarówno amator jak i profesjonalista. Kompleksowa kosmetyka całego auta nie jest straszna z produktami ADBL!