Rupes to włoska marka oferująca przede wszystkim materiały i akcesoria do polerowania lakieru. Produkty producenta słyną z doskonałej jakości i są chwalone przez lakierników oraz detailerów z całego świata.

Więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Maszyny polerskie Rupes

Przede wszystkim pierwsze co, warto wspomnieć o maszynach polerskich Rupesa, które są już legendarne i wielu uważa je za najlepsze na rynku. Takie modele jak Big Foot LHR 15 Mark III, czy też LHR 21 Mark III to doskonałe maszyny typu dual action. Różnica między nimi jest związana głównie z wartością skoku, jaki występuje w nich – 15 mm i 21 mm.

Maszyny Big foot posiadają ergonomiczny kształt, dzięki czemu długa praca z polerką nie będzie męcząca. Polerowanie lakieru z jej pomocą jest proste oraz wygodne. Kupując maszynę polerską Rupesa możemy być pewni wytrzymałości i powinna nam ona wystarczyć na długie lata.

Pasty polerskie

Kolejnym punktem w asortymencie producenta, o którym warto wspomnieć to pasty polerskie. Rupes posiada pasty polerskie na każdy etap polerowania. Preparaty o różnej ścieralności oraz te wykańczające i usuwające hologramy, oraz nadające końcowy połysk.

Można wyróżnić, chociażby pastę One Step, czyli jednoetapową – Rupes UHS Big Foot. Z wieloetapowego systemu warto skorzystać z zestawu czterech past. Są to Rupes Zephir Gloss Coarse mocno ścierna pasta do stosowana jako pierwszy etap do usunięcia rys. Następnie pasta średniej ścieralności Quarz Gloss Medium do usuwania powierzchownych rys. Kolejno Rupes Keramik Gloss lekko ścierna pasta, usuwa drobne zarysowania. A na końcu Rupes Diamond nada nam końcowy połysk oraz usunie powstałe hologramy, podczas polerowania pastami o większej ziarnistości.

Gąbki polerskie

Obowiązkowym uzupełnieniem oferty past na pewno będzie gama padów polerskich. Gąbki o różnej twardości przystosowane do używania z poszczególnymi pastami. Każdy pad jest dobrej jakości i zapewnia nam długi czas pracy.

Marka Rupes to również wiele materiałów ściernych, szlifierek oraz innych akcesoriów i narzędzi lakierniczych.