Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Szukasz produktów do posadzek? Uszczelniania betonu?

ZAPRASZAMY NA PROTYM.pl

Znajdziesz tam rozwiązania między innymi dla kategorii:

Posadzki garażowe

Posadzka betonowa, żywiczna, a może płytki? Niezależnie od Twoich planów, w naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne produkty do przygotowania i wykonania podłoża w garażu. W każdym przypadku prawdopodobnie będziesz potrzebować odkurzacza czy odpylacza, szlifierki i wypełniacza do pęknięć i nierówności. Nasza oferta obejmuje przeróżne preparaty od marki Sika, z serii Sikafloor, Sikadur czy Sikaflex. Są to zarówno podkłady i grunty, jak i zaprawy czy żywice epoksydowe. Marka Sika słynie także ze swoich wielozadaniowych klejów i uszczelniaczy oraz taśm, które wykorzystasz do zabezpieczenia szczelin oraz klejenia płytek i innych tworzyw – zarówno podczas prac w garażu, jak i w domu czy w samochodzie.

Hydroizolacje, kleje i uszczelnianie garaży

Z produktami Sika czy Sopro dostępnymi w naszym sklepie zabezpieczysz swój garaż, ale także taras czy balkon przed wilgocią i niską temperaturą. Oferujemy zarówno maty uszczelniająco-odcinające, jak i folie w płynie czy wszelkiego rodzaju grunty, impregnaty, podkłady, membrany, powłoki bitumiczne i poliuretanowe. Kolejną ważną częścią naszego asortymentu są kleje do różnych materiałów – zarówno specjalistyczne, przeznaczone do jednej powierzchni (np. do szkła, do metalu), jak i wielozadaniowe – montażowe i konstrukcyjne. Za pomocą dostępnych w naszej ofercie uszczelniaczy w formie klejów, mas czy taśm (poliuretanowych, butylowych) uszczelnisz różnego rodzaju połączenia – zarówno w samochodzie (uszczelnienie nadwozia, okien, drzwi), jak i w garażu czy w domu (np. szczeliny dylatacyjne, podłogi, płytki, dach).

Maszyny i urządzenia w Twoim garażu

Dostępne w ofercie naszego sklepu maszyny i urządzenia to produkty w pełni profesjonalne, niezbędne na placu budowy domu czy podczas gruntownych prac remontowych. Są to między innymi odkurzacze i odpylacze, które pochłaniają pył powstały podczas szlifowania np. posadzek betonowych czy mniejszych prac ręcznych. U nas zaopatrzysz się także w różnego typu szlifierki – mniejsze, do prostych prac czy usuwania powłok oraz większe, do przygotowywania dużych powierzchni. Sprzedajemy także szlifierki planetarne do betonu, podłóg i posadzek – np. z trzema głowicami lub samojezdne! Podczas prac z posadzkami betonowymi na pewno przyda Ci się też zacieraczka (ręczna lub hydrauliczna) oraz zagęszczarka wibracyjna, które przyspieszą i ułatwią ciężką pracę.