Auto Detailing

Kwarantanna dzień … 39,40 a może 50?

plyn dezynfekcyjny

Hasło #zostańwdomu ciągle aktualne, choć chciałoby się naprawdę już o tym zapomnieć. Za oknem słońce, a pierwsze wiosenne powietrze kusi by wyjechać autem gdzieś za miasto. Niestety, nie jest nam jeszcze to dane. ☹

Jakkolwiek by się nie działo, jak wielokrotnie temat higieny nie byłby poruszany, jak dużo już by się tych masek i rękawiczek nie widziało – musimy przetrwać. Póki co większa wycieczka nie wchodzi w grę, jedyne podróże to te do sklepu czy do pracy. Jeśli już to robimy – róbmy to bezpiecznie.

Staramy się nie jeść w samochodzie, mamy transportery dla zwierząt, kupujemy zapachy umilające jazdę. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się – ile bakterii czy wirusów przenosimy na sobie do naszego samochodu? Szczególnie teraz, w czasach COVID-19, ale nie tylko. A przecież dotykamy kierownicy, klamki, zmieniamy biegi, stacje radiowe itd.

Ten owczy pęd, kiedy dowiesz się, że płyn do dezynfekcji jest dostępny na stacji benzynowej, przebierasz się z piżamy, bo w końcu masz okazję wyjść z domu, biegniesz ile sił i.. rozczarowanie bo znów jest niedostępny. U nas możesz zrobić zakupy nie zrzucając piżamy i cieszyć się dostępnością płynów do dezynfekcji z fimy K2.

Wprowadziliśmy do oferty uniwersalny płyn czyszczący K2 Corotol. Preparat zawiera w swoim składzie aż 65% alkoholu etylowego wzmocnionego nadtlenkiem wodoru oraz składniki nie powodujące wysuszania rąk. W ofercie posiadamy aż 4 różne pojemności, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Począwszy od kosmetycznej wersji 100ml, która zmieści się w każdej kieszeni, schowku czy też damskiej torebce, po 250ml, 770ml i litrowe opakowania, z którymi to Ty decydujesz co robisz dalej. Możesz przelać płyn do dezynfekcji do butelki z atomizerem o pojemności, która Tobie odpowiada najbardziej.

My mamy zastosowanie dla każdej formy opakowania, możesz brać z nas przykład ?

  • 100ml – wersja kieszonkowa, główne zastosowanie do czyszczenia auta z zewnątrz jak i wewnątrz;
  • 250ml w sprayu, taka pojemność idealnie mieści się do schowka auta. Odbiór zamówienia z paczkomatu? Dla nas to nie problem, każdą paczkę zakupioną na www.zadbanabryka.pl przy odbiorze spryskaj K2 Corotol i ciesz się bezpiecznym otwieraniem przesyłki;
  • 770ml i 1L – do większych zastosowań domowo – garażowych. Możesz z nimi zrobić co chcesz. Tutaj ogranicza Cię tylko wyobraźnia i…..producent opakowania ?

K2 Corotol Strong przeznaczony jest do czyszczenia wielu powierzchni, z których korzystamy na co dzień, m.in.: sprawdza się przy czyszczeniu powierzchni metalowych, laminowanych, ceramicznych, szklanych, klamek, poręczy, uchwytów, telefonów, terminali i wielu, wielu innych.  Wystarczy spryskać powierzchnię z odległości 15-20cm, starając się pokryć całą powierzchnię, odczekać parę sekund i wytrzeć mikrofibrą do sucha.

Pamiętajcie,

Jesteśmy w tym razem. Bądźmy zdrowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *