Wysyłka tego samego dnia

Zamówienia złożone/opłacone w dni robocze do godziny 13:00 są realizowane jeszcze tego samego dnia. Nie dotyczy produktów pod zamówienie i dni wolnych.

Darmowa wysyłka

“Darmowa wysyłka” obowiązuje dla zamówień powyżej 200,00zł dla wysyłki kurierskiej InPost, zostaje ona aktywowana automatycznie (w formie wysyłki za 1gr) i jest możliwość wybrania jej po przekroczeniu danej kwoty.

*”Darmowa wysyłka” nie dotyczy większości produktów ciężkich lub uciążliwych w transporcie, np. płynu do spryskiwaczy. W przypadku posiadania takiego produktu w koszyku darmowa wysyłka nie zostanie zastosowana.

Czas realizacji i dodatkowe informacje

Realizacja wysyłki odbywa się w ciągu 1 dnia roboczego (w dni robocze), liczone od otrzymania przez nas potwierdzenia o płatności lub zatwierdzenia formularza zamówienia z formą płatności przy odbiorze. W przypadku wystąpienia opóźnień informujemy o tym fakcie.

Czas dostarczenia po wysyłce jest zależny od przewoźnika, w przypadku firm kurierskich z którymi współpracujemy, czas dostarczenia w 98% mieści się w ciągu 1 dnia od wysyłki.

Wysyłka kurierska – Kurier (InPost lub FedEx) –  rodzaj kuriera może zostać zmieniony w zależności od dostępności, gabarytu produktu lub oznaczeń ADR.

Nie realizujemy wysyłek za granicę – dostawa możliwa jest tylko na terenie całej Polski. Możliwość odbioru przesyłki zagranicznej własnym kurierem, po dokonaniu przedpłaty za towar.

Odbiór osobisty

Odbioru osobistego można dokonać w siedzibie naszej firmy, po uprzednim kontakcie.

Adres:
PPH PROTYM Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Rzemieślnicza 1
62-081 Przeźmierowo
tel. 570 867 616