Sopro to niemiecka marka chemii budowlanej istniejąca już od 1985 roku. Posiada sieć dystrybucyjną w kilku państwach Europy. Marka szczególnie dba o jakość i trwałość swoich materiałów. Wśród oferty Sopro znajdziemy m.in. zaprawy, silikony, uszczelniacze, fugi oraz wiele innych produktów z zakresu chemii budowlanej. Marka Sopro jest ceniona na rynku i wielu wykonawców ceni sobie ich produkty i profesjonalne rozwiązania.

Więcej

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Fugi Sopro

Jednym z popularniejszych produktów marki Sopro jest fuga cementowa DF10. Jest ona elastyczna. Szybko wiąże. Nie tworzy wapiennych osadów. Pozwala wykonywać spoiny do 10mm. Posiada zwiększone parametry jeżeli chodzi o odporność na zabrudzenia, czy wnikanie wody. Można ją stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz na powierzchnie poziome i pionowe.

Silikon Sopro

Silikony sanitarne z firmy Sopro to elastyczne uszczelniacze przeznaczone do wypełniania spoin i dylatacji w łazienkach, na balkonach, tarasach, czy basenach. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Produkt dostępny w kilkudziesięciu kolorach.

Hydroizolacja Sopro

Podstawowym materiałem hydroizolacyjnym marki Sopro jest folia w płynie Sopro FDF 525. Jest to wysoce elastyczna jednoskładnikowa powłoka do uszczelniania zarówno podłóg jak i ścian wykładanych płytkami. Chroni przed stojącą wodą w pomieszczeniach sanitarnych np. łazienki. Łatwa aplikacja i szybkoschnąca.

Zaprawa Sopro No.1 400 Extra

Jednym z topowych produktów Sopro jeżeli chodzi o zaprawy jest No1. 400 Extra. Jest to zaprawa klejowa klasy S1. Multifunkcyjna. Można ją nakładać cienko lub średniowarstwowo. Nakładać warstwę do 20mm grubości, czy szpachlować powierzchnię. Jest wysoce elastyczna i odkształcalna. Wzmocniona włóknami. Można z jej pomocą przyklejać np. płytki ceramiczne. Możliwość stosowania wewnątrz i na zewnątrz.