Pulsar jest polską marką należącą do spółki ONDO. W ich ofercie znajdziemy sporą gamę produktów przemysłowych, technicznych oraz klei.

Wyróżnić można m.in. zmywacze przemysłowe, które można zastosować do wszelakiego typu powierzchni głównie metalowych, czy tych z tworzywa. Pozwalają one oczyścić, odtłuścić i usunąć z ciężkich zabrudzeń wybrane elementy.

Więcej

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Masy klejąco-uszczelniające

Pulsar posiada również duży wybór smarów. Konserwacja lin, łańcuchów, a także wszelakiego typu smary wysokotemperaturowe.
Wśród klejów również jest w czym wybierać. Przykładowo, Pulsar MS-40 jest to masa klejąco-uszczelniająca na bazie polimeru. Świetnie nada się jako uszczelniacz do większości materiałów. Posiada też bardzo dobre właściwości klejące, także bez problemu możemy również łączyć różne elementy.

Kleje UV

Ciekawą pozycją są kleje UV. Są one w pełni bezbarwne i przezroczyste. Świetnie nadają się do klejenia szkła. Można kleić powierzchnie szklane ze sobą, lub też szkło z innymi elementami takimi jak metale czy tworzywa. Ważnym aspektem jest to, żeby jedna z powierzchni była przezroczysta. Klej utwardza się pod wpływem promieni UV, dlatego też należy go naświetlić takim właśnie światłem. Można dokonać tego za pomocą specjalnych lamp UV. Tak powstałe połączenie zapewni nam solidną, trwałą i niewidoczną spoinę.

Znajdziemy również takie produkty jak kleje epoksydowe. Masa dwuskładnikowa nazwana płynnym metalem, bądź płynnym aluminium pozwoli nam wypełnić ubytki i pęknięcia w metalowych odlewach.

Pulsar Tester Szczelności

Do sprawdzenia szczelności ciśnienia w instalacjach gazowych można użyć Pulsar Tester szczelności. W przypadku nieszczelności natryśnięty preparat zacznie się pienić. Bardzo dobre jest też rozwiązanie zastosowane w puszcze o pojemności 400 ml tego środka. Preparat wewnątrz aerozolu znajduje się w specjalnym worku, zaś sam gaz jest na ściankach między workiem a puszką. Daje nam to możliwość używania aerozolu w dowolnym położeniu, pod różnym kątem. Dodatkowo materiał nie marnuje się, gdyż zostaje w pełni wykorzystany.

Kleje cyjanoakrylowe z firmy Pulsar znajdują zastosowanie w wielu innych połączeniach. Występują one pod kilkoma modelami o różnej gęstości i lepkości. Mają zastosowanie m.in. przy łączeniu metali, tworzyw sztucznych, gumy i wielu innych. Podsumowując markę Pulsar możemy śmiało polecić przy rozwiązaniach zarówno w fabrykach jak i warsztatach samochodowych. Produkty, które oferuje producent, na pewno powinny spełnić stawiane wymagania.