Producent Italko posiada w swojej ofercie produkty przeznaczone głównie do lakiernictwa oraz blacharstwa. W jego ofercie znajdziemy podstawowe produkty takie jak szpachlówki, środki konserwujące, podkłady, materiały ścierne czy aerozole techniczne.

Wśród lakierów samochodowych znajdziemy, chociażby lakier bezbarwny VHS oraz lakier 2K VHS. Podkłady epoksydowe 1:1 czy akrylowe 5:1 oraz utwardzacze. Prócz tego dostępne są również lakiery akrylowe w aerozolach i strukturalne do napraw np. zderzaków.

Więcej

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Środki do konserwacji z Italko pozwolą nam zabezpieczyć powierzchnię podwozia oraz progi przed korozją i żwirem. Produkt potocznie zwany jako baranek dostępny jest w trzech różnych kolorach: czarny, szary oraz biały. Naturalnie można wybrać formę do aplikowania na pistolet lub też aerozol. Marka oferuje nam również środek, który pomoże nam zabezpieczyć profile zamknięte w naszych autach.

Produkt Rust Eliminator pozwoli nam z kolei zakonserwować powstałe już ogniska rdzy i zatrzymać jej rozwój.

Na naprawy blacharskie z pomocą przechodzą na szpachlówki samochodowe. Są dostępne różne warianty od uniwersalnej do wzmocnionej aluminium czy też włóknem szklanym.

Krążki ścierne na gąbce pozwolą nam szlifować różnego rodzaju powierzchnie, zarówno gładkie jak i profilowane. Uzyskamy za ich pomocą gładką powierzchnię i zmniejszymy ryzyko powstawania przeszlifowań, głównie na załamaniach elementów.

Italko zaoferuje nam także produkty do Auto Detailingu. Komplet past polerskich na każdy etap polerowania. Produkty czyszcząco odtłuszczające lub też glinki do lakieru.

Z ofertą Italko na pewno powinien zapoznać się każdy, kto potrzebuje materiałów chemii warsztatowej. Niska cena i zadowalająca jakość powinna przekonać niejednego użytkownika.