Vaupel to niemiecka firma produkująca narzędzia i akcesoria lakiernicze. W głównej mierze w ofercie marki możemy znaleźć pistolety natryskowe.

Pistolety Vaupel

W naszej ofercie można znaleźć pneumatyczny pistolet natryskowy Vaupel 3500 SNK. Jest to pistolet służący do aplikowania natryskowych mas klejąco uszczelniających w kartuszach – poliuretanowych, ms polimerowych oraz hybrydowych. Pistolet posiada funkcje regulacji, dzięki czemu możemy uzyskać różnego rodzaju aplikacje m.in. efekt OEM. Jest możliwość natryskiwania wąskich pasków jak i szerszych natrysków tzw. baranków.

Więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pistolet jest prosty w obsłudze i pozostaje jedynie kwestią wprawy uzyskanie idealnych uszczelnień jak z fabryki.

W naszej ofercie można masę natryskową przeznaczoną do takiego pistoletu. Jest to Sikaflex 529 – masa hybrydowa o doskonałych parametrach oraz przyczepności. Występuje w kolorze czarnym i beżowym.

Wraz z pistoletem otrzymujemy dysze, dzięki którym możemy dodatkowo uzyskać różnego rodzaju aplikacje. Dysze możemy również kupić osobno jako zestaw.

Oczywiście w ofercie marki znajdziemy dużo innych produktów takich jak np. pistolety do konserwacji podwozia – możemy za ich pomocą aplikować materiały bitumiczne i kauczukowe dostępne w litrowych opakowaniach z nakręcanym gwintem.

Są również pistolety do konserwacji profili zamkniętych. Wosk do tego używany uprzednio przelewając do zbiornika możemy aplikować natryskowo. Możemy również skorzystać z specjalnych wężyków, które ułatwią nam dostanie się w trudno dostępne miejsca.