Sicco producent akcesorii i narzędzi warsztatowych. Wśród jego produktów możemy wyróżnić m.in. pistolety lakiernicze, polerki do lakieru, czy też pistolety konserwacji, czy przedmuchiwania. Produkty cechują się niską ceną jak za funkcjonalność, która oferują. W tani i prosty sposób możemy użyć pistoletu lakierniczego, czy wypolerować lakier samochodu.

Więcej

Wyświetlanie jednego wyniku

Z pistoletów lakierniczych można wyróżnić takie pistolety jak: linia Red wykonana w technologii HVLP (High Volume Low Preassure) – Sicco Red HVLP. Pistolet działa w technologii niskociśnieniowej, powoduje niższe straty natryskiwanego materiału, a używany głównie do lakierów bazowych np. akrylowych.

Innym pistoletem może być Sicco Green RP używany do lakierów akrylowych koloryzowanych oraz lakierów bezbarwnych, ale również lakierów przemysłowych, poliuretanów itp. Można nim również nakładać lakiery na drewno jak np. bejce. Pistolet jest w technologii wysokociśnieniowej.

Ostatnim pistoletem w naszym ofercie jest Sicco Platinum jest on dostępny w różnej technologii ciśnieniowej: RP, HVLP oraz LVLP. Przeznaczony do lakierów akrylowych oraz syntetycznych takich jak podkłady, szpachlówki. Posiada regulację powietrza, materiału i strumienia.

Pistoletem, który również może być nam pomocny w warsztacie jest Sicco pistolet do konserwacji UBS. Jest to pistolet używany do środków konserwacji takich jak baranki, konserwacje bitumiczne, czy woski natryskowe. Posiada możliwość nakręcenia pistoletu bezpośrednio na puszkę ze środkiem. Umożliwia regulację ciśnienia. Posiada w zestawie rurkę, która możemy wykorzystać konserwując profile zamknięte woskami.

Jeżeli chcielibyśmy wypolerować nasze auto i zależy nam na budżetowej maszynie to sprawdźmy Sicco BLA 125 950W. Jest to podstawowa maszyna rotacyjna z regulacją obrotów, która możemy przeprowadzić korektę lakieru.

Polerka DA, czyli Sicco BLR 150 Dual Action ze skokiem 21 mm również dostępna jest w korzystnej cenie jak na to co to urządzenie potrafi. Warto się przekonać, że nie warto przepłacać jeżeli zależy nam na garażowych działaniach na małą skalę.