RR Customs to polska marka oferująca szeroką ofertę chemii Auto detailingowej i akcesorii.Prócz standardowych produktów takich jak szampony, preparaty czyszczące APC, płyny o szyb, preparaty do konserwacji skóry, czy woski znajdziemy m.in. pady polerskie, wiadra detailngowe, pędzelki, aplikatory czy nawet folie przyciemniające. Produkty znalazły wiele odbiorców głównie dzięki dobrej dostępności i przystępnej cenie produktów.

Więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

RR Customs Wheel gel

Jednym z popularniejszych produktów RRC będzie tzw. krwawa felga – Wheel Gel. Preparat jak podobne, konkurencyjne z innych marek, świetnie nadaje się do czyszczenia głównie felg z opiłków metali od hamulców i innych metalicznych zanieczyszczeń. Skuteczność preparatu sprawia, że wiele osób sięga po niego ponownie.

RRC może się pochwalić ofertą produktów do pielęgnacji tapicerek skórzanych. Jeżeli zależy nam na bieżącej konserwacji i czyszczeniu tego materiału możemy wybrać RRC Leather Care Box w wersji Soft lub Strong. Tapicerka skórzana będzie zabezpieczona i nawilżona, co zabezpieczy ją przed pękaniem i szybszym zużyciem.

RR Customs Hybrid Wax

Jeżeli chcecie zabezpieczyć powierzchnie lakieru woskiem, warto zainteresować się produktem RRC Hybrid Wax. Jest to hybrydowy wosk zawierający naturalne woski Carnauba oraz ceramikę. Takie połączenie zabezpieczy na kilka miesięcy nasz lakier i da świetne efekty wizualne jak i skutecznie odpycha wodę, tworząc efekt hydrofobowy.

RRC Bad Boys

Warto również sprawdzić nową linie produktów marki RR Customs. Jest to linia BadBoys oferująca produkty w pięknych odświeżonych opakowaniach oraz o ulepszonej formule. Nowe produkty na pewno będą próbowały konkurować z najlepszymi. Jeżeli zatem podstawowe produkty RRC nie dawały nam wystarczających efektów, to sprawdźcie produkty z serii Bad Boys. Nie powinniście się zawieść.