O nas

aston-marin

Sklep ZadbanaBryka został założony po to, aby entuzjaści motoryzacji, właściciele aut, członkowie klubów samochodowych, klienci biznesowi oraz nasi przyjaciele mogli zakupić najwyższej jakości produkty do pielęgnacji samochodów. Od lat nie tylko dostarczamy naszym partnerom wyjątkowo skuteczne produkty pielęgnacyjne oraz akcesoria, ale również dzielimy się z nimi specjalistyczną wiedzą. Każdy z nas daje z siebie 100% aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni.

Wartościowa firma charakteryzuje się tym, że powstaje z pasji, a nie istnieje jedynie dla zysku. Celem istnienia naszego sklepu jest sprawienie, aby życie tych, dla których została stworzona było lepsze. ZadbanaBryka to grupa przyjaciół, których łączy miłość do samochodów, motocykli oraz wszystkiego tego, co posiada koła. Każdego dnia skupiamy się na jakości, innowacjach oraz perfekcji. Napędza nas chęć przeżycia przygody oraz zobaczenia tego, co znajduje się za zakrętem. Każdy, kto to rozumie, będzie mile widziany w naszym zespole.

zlot-jdm

ZadbanaBryka oferuje szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji samochodów, środków dla detailerów, tarcz i maszyn polerskich, oraz innych profesjonalnych akcesoriów. Nasza oferta jest również kierowana do warsztatów blacharskich oraz naprawczych, a znaleźć w niej można wysokiej jakości kleje i uszczelniacze, w tym te produkowane przez znaną na całym świecie firmę Sika.

W ZadbanaBryka uwielbiamy rozmawiać o samochodach i dzielić się informacjami z tymi, którzy chcą dowiedzieć się więcej. Nie masz pewności co do właściwego zastosowania produktu? Zadzwoń do nas i zapytaj! Będziesz mieć okazję porozmawiania z ludźmi, którzy stosowali te produkty na własnych autach i z pewnością podzielą się z Tobą szczerą opinią na ich temat.

Dziękujemy za zainteresowanie i witamy w ZadbanaBryka. Jesteśmy petrolheadami i robimy rzeczy dla petrolheadów.