Polska firma produkująca przede wszystkim odzież ochronną jak i produkty wykorzystywane na bloku operacyjnym m.in. rękawice medyczne. Bez wątpienia to podstawowy środek ochrony rąk stosowany w prawdopodobnie  każdej branży. Można je używać w gabinetach kosmetycznych, stomatologii, przemyśle samochodowym, mechanice pojazdowej, drobnych pracach domowych czy montażowych.

Więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Rękawiczki nitrylowe

W związku z tym niewyobrażalne jest dbanie o samochód bez rękawiczek nitrylowych. Zarówno przy naprawie w warsztacie samochodowym jak i w kosmetyce auto detailingowej. Rękawiczki, które posiadamy w ofercie – Mercator nitrylex są w czarnym kolorze, czyli najchętniej używanym przez detailerów.

Takie zabezpieczenie pozwoli nam na stosowanie środków chemicznych o różnym odczynie pH bez obaw o nasze ręce. Wszelkie zabrudzenia również nie będą nam straszne jeżeli się w nie zaopatrzymy.

Rękawiczki nitrylowe Nitrylex są alternatywą dla rękawic lateksowych. Nie uczulają. Wykonane są w całości z nitrylu, czyli gumy butadienowo – akrylonitrylowej. Co więcej, nie zawierają protein lateksu. Rękawiczki nitrylowe Nitrylex wykonane są z organicznych związków chemicznych.

Są elastyczne, przez co dopasowują się do kształtu dłoni. W rezultacie można w nich robić rzeczy wymagające szczególnej precyzji, jak np. klejenie małych elementów. Można wybrać jeden z oferowanych przez nas rozmiarów: S, M, L lub XL. Pakowane w wygodne opakowanie po 100szt.

Podsumowując taki produkt jak rękawiczki nitrylowe, każdy powinien mieć pod ręką. Są pomocne w wielu sytuacjach, a przede wszystkim pomogą nam zadbać o nasze zdrowie.