Dwuskładnikowy, jasny, nie zawierający rozpuszczalników, szybkowiążący, wodoszczelny, poliuretanowy klej reaktywny do przyklejania płytek i płyt ceramicznych, płyt betonowych, z kamienia naturalnego i z konglomeratów, szczególnie na podłożach drewnianych i gipsowych oraz metalowych. Do stosowania w przypadku podwyższonych wymagań w zakresie przyczepności, elastyczności i wodoszczelności na podłożach krytycznych. Nadaje się na podłogi i ściany ogrzewane.
- Klasyfikacja R2 T wg normy PN-EN 12004
- Wysokoelastyczny, o dużej sile klejenia
- Na podłoża metalowe i drewniane
- Posiada dopuszczenie do stosowania w przemyśle stoczniowym
- Czas użycia: ok. 45 minut
- Na ściany i podłogi
- W pomieszczeniach i na zewnątrz
Zastosowanie Sopro PUK 503:
Na podłoża krytyczne w przypadku podwyższonych wymagań w zakresie przyczepności, elastyczności i wodoszczelności.
Do płytek i płyt ceramicznych, kamionkowych i z gresu, ceramicznych płyt i kształtek, płyt klinkierowych, mozaiki szklanej i ze szkła spiekanego, kalibrowanych płyt betonowych i z kamienia naturalnego, płytek i płyt z konglomeratów.
Blaty kuchenne, prefabrykaty budowlane, schody metalowe, windy, podłogi i ściany ogrzewane na konstrukcji stalowej oraz w przemyśle stoczniowym.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.